Blog

Získaj stáž po absolvovaní nášho kurzu

Learn2Code tím - 03.10.2014 - Novinky

Chceš pracovať na zaujímavých webových projektoch, ktoré majú minimálne celoslovenský potenciál? Pre úspešných absolventov nášho kurzu Web Designer v Košiciach sme pripravili ponuku 1-mesačnej stáže a možnosť pracovať na weboch, ktoré má vo svojom portfóliu lektor kurzu Matúš Marcin.

Nepôjde o žiadne umelo vytvorené úlohy, ale o reálnu prácu priamo s Matúšom, ktorý ťa bude coachovať a získaš tak skvelú príležitosť, ako popri ňom profesionálne vyrásť. Po skončení stáže budeš môcť pokračovať v práci na týchto projektoch, alebo minimálne získaš super referenciu do svojho životopisu.

Z potenciálnych projektov, na ktorých môžeš počas stáže pracovať, môžeme spomenúť napríklad veľký slovenský portál Akciomat, redizajn eshopu Behnaboso.sk a ešte 1 ďalší startup projekt. Všetko sú to reálne zabehnuté alebo ašpirujúce projekty.

Miesto práce by sme dohodli po ukončení kurzu, môžeš však sedieť v kancelárii priamo s Matúšom, v coworkingu Eastcubator, alebo robiť z domu. Pokiaľ máš full-time zamestnanie, vymyslíme spôsob, ako sa časovo zladiť, aby si všetko stíhal(a).

Zaujalo ťa to? Prihlás sa na kurz, odmakaj si ho počas 3 mesiacov a začni svoju novú kariéru.


Logo facebook

Learn2Code tím

Učíme ľudí dizajnovať, robiť webstránky a programovať. Naše prezenčné kurzy nájdeš vo viacerých mestách na Slovensku a pomocou online kurzov sa môžeš vzdelávať z pohodlia domova.


Ruby on Rails developer WANTED!

Novinky

Ahojte, opäť rozširujeme náš tím a hľadáme na dlhodobú spoluprácu šikovného Ruby on Rails developera. V rámci projektu Learn2Code sme...

Partnerom projektu sa stal cloud hosting Heroku!

Novinky

Je nám veľkým potešením a cťou oznámiť, že podporovateľom projektu Learn2Code sa stala cloud hostingová služba Heroku.Jedným z hlavných problémov...

Learn2Code a naši partneri

Novinky

Úspešne sme spustili prvý Learn2Code vzdelávací program, zameraný na tvorbu webových aplikácií. Kurz je postavený od základov, preto nie sú potrebné...