Blog

Všetko o Darčeku roka od Learn2Code

Learn2Code tím - 21.10.2018 - Novinky

Keďže Darček roka od Learn2Code je tu vôbec prvýkrát, prinášame ti jednoduchý prehľad toho, čo o Darčeku roka potrebuješ vedieť. V tomto článku nájdeš všetky odpovede, ktoré by ťa mohli zaujímať. V skratke, Darček roka je kombinácia týchto 3 vecí: 

  • predplatné Learn2Code online kurzov (prístup do 31.12.2019),
  • benefity od partnerov (v hodnote viac ako 200 Eur),
  • súťaž od Apple zariadenia (iPhone Xs, iPad, Apple Watch).

Predplatné online kurzov

V prípade, ak sa rozhodneš kúpiť si Darček roka, tak získaš neobmedzený prístup do všetkých online kurzov a to nielen tých súčasných, ale aj pripravovaných až do 31.12.2019. Aktuálne nájdeš na našom webe takmer 60 online kurzov, ktoré obsahujú viac ako 500 hodín videomateriálu (videotutoriálov). To je poriadna nálož informácií, vedomostí a know-how.

Ber to ako investíciu do seba a do svojho rozvoja. Pomocou týchto kurzov sa môžeš naučiť robiť webstránky, programovať, robiť dizajn a ovládať grafický software, zvládneš online marketing, prácu s fotoaparátom či videom, alebo MS Office. Následne sa môžeš uchytiť v rôznych IT firmách alebo rozbehnúť vlastný online či offline biznis. Načo čakať? Začni už dnes 💪


Benefity od partnerov

Okrem kvalitných online kurzov získavaš aj lákavé benefity od našich top partnerov. Poďme si o nich povedať trochu viac.

SuperFaktúra 

Pokiaľ sa chystáš na podnikanie, alebo už podnikáš, kvalitná služba na vystavovanie faktúr, ktorá sa dá prepojiť s účtovníctvom je nutnosť. SuperFaktúra je jednoduchá a prehľadná a pri tom ponúka množstvo funkcií pre živnostníkov a firmy. V rámci benefitov máš 3 mesiace premium členstva v SuperFaktúre od Learn2Code zadarmo.

Firmáreň.sk

Založiť si živnosť, firmu, občianske združenie sa dá pohodlne, online a bez starostí. Portál na zakladanie firiem firmaren.sk je nástroj, vďaka ktorému si dokážeš firmu založiť už za 15 minút. Všetko cez internet a bez rád drahých právnikov. V rámci benefitov v Darčeku roka získavaš kupón na 15 Eur.

WebSupport

Líder slovenského webhostingového trhu, ktorý na trhu pôsobí od roku 2002 a aktívne sa podieľa na vytváraní zdravého podnikateľského prostredia, podporuje startupy, neziskovky a je tak neoddeliteľnou súčasťou slovenskej IT komunity. Tvoj web musí byť niekde uložený a my ti dávame hosting The Hosting 3 GB na 3 mesiace zadarmo.

ESET

ESET už vyše 30 rokov vyvíja popredný bezpečnostný softvér pre firmy i domácich používateľov na celom svete. V ESETe veria v technológie a chcú zabezpečiť, aby si ich užívatelia mohli vychutnávať bezpečne. Maj svoje dáta v bezpečí s 30% zľavou na produkty Eset Internet Security alebo Eset Smart Security Premium.

Profit

Inšpiratívny magazín pre aktívnych ľudí, ktorí chcú žiť naplno a meniť svet. Profit je mesačník, v ktorom nájdeš informácie o nových trendoch, výrazných osobnostiach, inspirujúce príbehy, osobné financie či zaujímavé investície. S Darčekom roka získavaš ročné predplatné so zľavou 50%.

Bux.sk

Internetové kníhkupectvo Bux.sk ponúka tisíce kníh skladom, novinky svetových aj domácich autorov. Nakúp knihy pre seba alebo blízkych v internetovom knižnom eshope bux.sk a získaj zľavu 10 Eur.

Powerlogy

Inovatívne produkty pre aktívnych ľudí, zdravé potraviny, káva a ďalšie produkty, ktoré ti už aj v malom množstve dodajú zdravú energiu na každý deň. Od Learn2Code získavaš 20% zľavu na nákup.

Forbes

Návod na úspech nájdeš v celosvetovo známom magazíne Forbes. Ak hľadáš inšpiráciu na celý rok, Forbes predplatné musíš mať. Okrem tlačeného magazínu získaš aj jeho elektronickú verziu a môžeš teda Forbes čítať v tablete alebo mobile. V rámci Darček roka od nás dostávaš zľavu 25% na nákup ročného predplatného.


Súťaž o Apple produkty

Každý, kto si objedná Darček roka, je automaticky zaradený do súťaže o Apple produkty od partnera akcie Darček roka spoločnosti iStores. Konkrétne môžeš vyhrať nový iPhone Xs, iPad 2018 alebo Apple Watch series 3 GPS. Výhercov budeme žrebovať 1.1.2019 o 20:00 v livestreame na našom Facebooku a ich mená zverejníme aj na webe v sekcii súťaž.Tip na darček

Nevieš, čím obdarovať seba alebo svojich blízkch na Vianoce? Máme pre teba super tip - Darček roka od Learn2Code. Vzdelávanie je tá najlepšia investícia do budúcnosti pre teba alebo tvojich blízkych. A preto nám napíš email a vystavíme ti darčekový poukaz.


Logo facebook

Learn2Code tím

Učíme ľudí dizajnovať, robiť webstránky a programovať. Naše prezenčné kurzy nájdeš vo viacerých mestách na Slovensku a pomocou online kurzov sa môžeš vzdelávať z pohodlia domova.


Pripravované online kurzy - 3. štvrťrok 2018

Novinky

Stále makáme na príprave nových online kurzov a pokiaľ ťa zaujíma, ktoré kurzy v najbližších týždňoch a mesiacoch zverejníme, čítaj ďalej. Flask -...

Pripravované online kurzy - 1. štvrťrok 2018

Novinky

Aj v roku 2018 sa môžeš tešiť na poriadnu porciu nových online kurzov. Programovanie, grafika aj online marketing. Čo všetky sme si pre teba pripravili...

Čo by si mal vedieť o Predplatnom online kurzov na rok 2018

Novinky

Predplatné Learn2Code online kurzov sme tento roku trochu upravil a máš možnosť si ho objednať alebo predĺžiť za výhodných podmienok. Veď čítaj ďalej....