Blog

Staň sa affiliate partnerom Learn2Code

Learn2Code tím - 08.11.2017 - Novinky

Learn2Code sa vzdelávaniu digitálnych zručností venuje už pár rokov a ide o naozaj etablovaný projekt. Neustále produkujeme nové online alebo prezenčné kurzy, rozširujeme ponuku aj o úplne nové témy. 

Ponúkame ti spoluprácu v podobe affiliate partnerstva a teda ak predáš cez svoje cieľové skupiny naše kurzy, odmena v podobe 25% z predaja je tvoja. Ak teda predáš napríklad jedno ročné predplatné našich online kurzov v hodnote 199 Eur, tak 50 Eur je tvojich. A to sa oplatí!


Pre koho je to vhodné?

Ak sa zaujímaš o digitálny svet, technológie, online marketing, videoprodukciu, biznis či podnikanie, si vhodný kandidát stať sa affiliate partnerom. Ak máš vlastný blog, webstránku či portál alebo máš veľa followerov / subscriberov na sociálnych sieťach, si ideálny partner pre náš affiliate systém.

Ako sa stať affiliate partnerom?

Je to úplne jednoduché. Stačí sa zaregistrovať do nášho affiliate systému, vygenerovať si unikátny link a ten zdieľať. Je možné použiť nami predpripravené bannery a umiestniť ich na svoj web, do newslettrov a podobne. Pokiaľ si niekto na základe tvojho odkazu nakúpi niektorý z našich kurzov, uvidíš túto aktivitu ihneď v Menu - Prehľady. O uskutočnenej objednávke ti takisto príde potvrdzujúci email. 

Poď do toho, tešíme sa na spoluprácu s tebou ;) 


Logo facebook

Learn2Code tím

Učíme ľudí dizajnovať, robiť webstránky a programovať. Naše prezenčné kurzy nájdeš vo viacerých mestách na Slovensku a pomocou online kurzov sa môžeš vzdelávať z pohodlia domova.


EU CodeWeek 2017

Novinky

Minulý rok sa takmer milión účastníkov zapojilo do niektorého z 23 000 podujatí organizovaných v rámci kampane EU CodeWeek 2016. Akcie sa konali vo viac...

Pripravované online kurzy - september 2017

Novinky

Cez leto sme sa neulievali, ale usilovne sme makali na tvorbe nových online kurzov. Čo sme si pre teba pripravili na túto jeseň? Čítaj ďalej, dozvieš sa...

Nové a pripravované online kurzy

Novinky

Neustále pre vás pripravujeme nové online kurzy, aby ste sa mohli neustále vzdelávať a zlepšovať sa. Tu je krátky zoznam kurzov, ktoré sme nedávano...